‘Tavsiye’ ile 1 milyar TL kazandıracak

Hepsiburada, dünyada 17 milyar doların üzerinde bir büyüklüğe ulaşan tavsiye ekonomisini Türkiye’de de büyütmeyi hedefliyor. Bu çerçevede müşterilere kendi çevrelerine ürün tavsiyesinde bulunarak gelir elde etme fırsatı sunan “Link Gelir” programı ile tavsiye edilecek ürünler “tek tıkla” paylaşılarak gelire dönüştürülebilecek.

Hepsiburada halen 200 bin kullanıcının yer aldığı bu programda müşteri sayısını 1 milyon kişiye çıkarmayı planlıyor. Özellikle kadınlar ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programla gelişecek tavsiye ekonomisiyle hane bütçelerine 2024 yılında 1 milyar TL’lik ek gelir sağlanacak.

AYDA 20 BİN TL’YE KADAR KAZANMA FIRSATI

Link Gelir kullanıcılara her ürün paylaşımı için elektronik dışı ürünlerde ortalama yüzde 7, elektronik ürünlerde yüzde 2 oranında komisyon alma imkanı sunuyor ve ayda 20 bin TL’ye kadar kazanç elde etme fırsatı sağlıyor.
Link Gelir programını değerlendiren Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, şunları söyledi:

“Tavsiye ekonomisi ülkemizde ve dünyada gittikçe gelişmekte olan bir kavram. Bu konuda da Hepsiburada olarak ülkemizde öncülük yapmaktan ve bu sayede müşterilerimize değer katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar 200 bin kullanıcıyı linker olarak kazanan Hepsiburada Link Gelir programı kullanıcılarının 3’te 2’sini kadınlar oluşturuyor. Programın, özellikle ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kadınlar ve harçlıklarına ek bir gelir elde etmek isteyen öğrenciler için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir